• منو اصلی

  فواید مصرف سالاد در وعده های غذایی

 • ارسال شده در شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ۳۳۹ بازديد

 • از جمله فواید مصرف سالاد شامل: 1- کمک کردن به کاهش وزن: افرادیکه به دنبال کاهش وزن خود هستند بهتر است در وعده های غذایی خود سالاد را بگنجانند. سالاد از آنجاییکه از کالری کمتری برخوردار است می تواند به ایجاد حس پری در انسان کمک نماید و در نتیجه به کاهش وزن کمک نماید. مصرف سالاد به سم زدایی بدن نیز کمک می نماید.
  2- ارتقاء سلامت پوست: از دیگر فواید مصرف سالاد در وعده های غذایی بهبود سلامت پوست انسان است. مصرف سبزیجات موجود در سالاد باعث پیشگیری از بروز چین و چروکهای روی پوست می شود و همچنین از خشکی پوست جلوگیری می نماید.
  3- کمک به بهتر هضم شدن غذا: فیبر موجود در سبزیجات موجود در سالاد به عملکرد بهتر دستگاه گوارش کمک می نماید و در نتیجه عمل هضم غذا بهتر اتفاق می افتد.
  4- پیشگیری از بروز بیماریها: مصرف سبزیجات موجود در سالاد می تواند به جلوگیری از بروز بیماریهایی همچون سرطان کمک نماید. همچنین به افرادیکه دچار عارضه های قلبی و پوستی هستند توصیه می شود تا سبزیجات برگ سبز را جزو زنجیره ی غذایی روزانه خود قرار دهند. مصرف سبزیجات برگ سبز می تواند به ارتقاء سلامت انسان کمک نماید و همچنین از بروز بسیاری از بیماریها پیشگیری نماید.
  view
  دیدگاه خود را ارسال کنید

  ارسال دیدگاه

  خبرنامه
  ویژه های دکتر همه