سایر با سلام و خسته نباشید.دختر من 2 ساله است.از 4 ماهگی با یک...

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ بعد

با سلام و خسته نباشید.دختر من 2 ساله است.از 4 ماهگی با یک پونومونی متوجه شدم که ریفلاکس معده دارد.بستری شد و مدت یکماه از اسپری بودکورت استفاده کرد.تا حدود 10 ماهگی با یک سرما خوردگی که خوب نشد به متخصص آلرژی مراجعه کردم و ایشان دوباره از همین اسپری و قرص پردنیزولون تجویز کردند.اسپری رو 3 ماه استفاده کرد.و الان پشت سر یک سرماخوردگی که 5 روز سفکسیم خورد و خوب نشد خلط پشت حلق ادامه داشت در طی روز تقریبا مشکلی نداشت اما شب دم صبح با فاصله سرفه های خلط دار و حالت خور خور و گرفتگی بینی.دکترش دو تا اسپری دادن به نامهای atroventو اسپری serofloو شربت کتوف.حالا سوال من از شما اینه که واقعا این همه دارو لازمه؟دختر من اصلا اجازه نمیده براش اسپری بزنم شاید فقط دستگاه رو میذارم رو دهانش 2 پاف میزنم و بعد خودش بر میداره حتی فکر نکنم اصلا اثر کنه و شربت رو هم 2.5 سی سی تا 2 هفته.میشه برام توضیح بدید.خیلی از عوارض این دارو ها میترسم و اینکه اگر استفاده نکنم چی میشه؟ببخشید طولانی شد.ممنون میشم جوابمو زود بدید.متشکرم

دکتر همه
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ بعد

علایم بیماری نشان می دهد که به نظر مشکل کودک شما ریه تحریک پذیر باشد که ریفلاکس هم از موارد تحریک کننده ان می تواند در نظر گرفته شود نحوه استفاده صحیح از اسپری بینی را از بخش ویدیوهای وبسات به ادرس زیر مشاهده کنید
http://drhame.com/fa/Contents1133.aspx

جهت ثبت پاسخ باید وارد سایت شود

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید