باسلام.ببخشید همیشه پریودی اینجانب با شروع لکه ...

۱۳۹۷/۸/۲۷ بعد

باسلام.ببخشید همیشه پریودی اینجانب با شروع لکه بینی است که به نظرم خیلی هم خوب است که بدن ادم یه آلارمی بدهد تا برای پریود شدن اماده شوی و اگر در هر زمان و هر جا هستی بتونی نواربهداشتی اماده کنی و یه دفعه خونریزی شروع نمی شود که ادم دچار شوک و وحشت شود. سوال اینجانب این است که اینجانب همیشه لکه بینی داشتم و پس از دو یا سه روز پریود می شدم ولی الان چندین ماه است که وقتی لکه بینی دارم شاید 5 تا 6 روز همش لکه بینی هست تا بعدش یه دفعه دو روز یا سه روز پریود شوم و کلا تقریبا ده روز از لکه بینی تا اتمام طول می کشد... همه این به یک طرف بعدش دو باره زود پریود می شوم یعنی فاصله بین پریودی ام تا لکه بینی بعدی تقریبا 15 تا 17 روز است و وقتی که لکه بینی دارم هم چندین روز بعدش پریود می شوم. میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمائید . باسپاس
البته وقتی هم که پریودم تمام می شود کاملا پاک پاک هستم و همین خیلی خوشحالم می کند که مشکلی ندارم ولی این نزدیکی پریود ها خسته ام کرده ... اعصابم را به هم ریخته ... نا خود اگاه بهش فکر می کنم ... باسپاس

۱۳۹۷/۹/۲ بعد

سلام عزیزم اول یک بررسی و سونوگرافی انجام بدید اگر مشکلی نبود می تونید با کمک قرص تنظیمش کنید ولی ائل باید بررسی بشید

جهت ثبت پاسخ باید وارد سایت شود

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید