پذیرش آگهی تبلیغاتی در وبسایت دکترهمه

view

 

دکترهمه با هدف اطلاع رسانی و افزایش آگاهی افراد در حیطه سلامت تاسیس گردیده است


تبلیغات، هدف اصلی وبسایت پزشکی دکترهمه نیست. اما مسلما می تواند به ما برای رسیدن به هدف اصلی مان یعنی انتشار اطلاعات دقیق علمی، به روز و معتبر در تمامی حوزه های سلامت و درمان که با کمک بسیاری از متخصصین و کارشناسان پزشکی مهیا می شود کمک نماید. 
مسلما حفظ این رسالت و برقرار ماندن وبسایت دکترهمه، نیازمند صرف زمان بسیار زیاد و هزینه ای قابل توجه است . به همین دلیل، همانطور که مطمئنا می دانید تبلیغ موثر در وبسایتی با قریب شش هزار بازدید روزانه نه تنها برای آگهی دهندگان توصیه می شود که می تواند به ما در رسیدن به رسالت اصلیمان کمک کند.
دکترهمه بستری مهیا برای معرفی صاحبان مشاغل در حوزه های مختلف پزشکی اعم از پزشکان و کلینیک ها و حتی صاحبان صنایع و حوزه های مختلف و مرتبط(بعوان مثال ابزارهای سلامت، وسایل کودک و نوزاد، مادران باردار، آرایشی، بهداشتی، کالاهای دیجیتال، کتاب لوازم التحریر، پوشاک، آژانس های مسافرتی و...) است.


وبسایت دکترهمه هر روز با چندین مطلب جدید به روز رسانی می شود

  • این وبسایت مورد وثوق بسیاری از کاربران بوده و بیش از پنج سال است که بطور مداوم جهت اعتلای سلامت عمومی می کوشد. 
  • مطالب این وبسایت در بسیاری از منابع خبرگزاری و وبسایتها ارائه شده و بسیاری از مطالب ما بعنوان اولین مطالب در موتورهای جستجوگر قابل مشاهده است تنها کافیست دکترهمه را در گوگل، یاهو، بینگ و ... جستجو کنید.
  • مزیت اصلی دکترهمه اعتبار مطالب است که توسط افراد خبره و بسیاری از متخصصین حوزه های محتلف پزشکی انتشار می یابد
  • با توجه به پوشش جامع حوزه های پزشکی از پیشگیری، تشخیص و درمان در این وبسایت،بی شک دکترهمه بستر بسیار مناسبی برای درج اگهی و اشنایی افرد با ویژگیهای اگهی دهندگان است

 

انواع تبلیغات و جایگاه های مختلف آنها در وبسایت

ما برای بهتر دیده شدن آگهی های تبلیغات ما از سیستمی کاملا هوشمند استفاده می نماییم. شما می توانید در جایگاه های مختلف که در پایین شرحی از آنها بصورت فیلم و جدول می آید موارد مناسب اهداف تان را انتخاب نمایید و از این راه در گسترش تجارت تان موفق گردید.

جهت آشنایی جایگاه های درج آگهی در وبسایت دکترهمه ویدئوی زیر را مشاهده کنید

 

 

 برای دریافت تعرفه های جایگاه های درج آگهی در وبسایت دکترهمه می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

  

 

 

برای تماس با واحد تبلیغات با شماره تلفن های:

09112334073

 عصرها 01332110940 / 01332110941

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید