توسعه‌ انستیتو سلول‌های بنیادی‌ و پزشکی‌ بازساختی‌ با مشارکت‌ شرکت‌های‌ دانش‌بنیان‌

view

به گزارش ایسنا، امیر علی حمیدیه در بازدید از انستیتو سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی استان شیراز با پیشنهاد طراحی لوگو برای این انستیتو گفت: پس از مشخص شدن سه قطب شمال، جنوب و مرکز کشور درخواست ها به منظور برپایی انستیتو در استان های مخلف افزایش یافته است. از این رو با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان در استان‌ها می‌توانیم به صورت گستره‌تری فعالیت کنیم.

حمیدیه در ادامه همچنین پیشنهاد ساخت آیزولیتور توسط یک شرکت دانش‌بنیان در استان شیراز را داد و گفت: دستیابی به این تکنولوژی در ایران بسیار ارزشمند است.

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی وجود تیم دانشجویی بسیار فعال را از جمله نکات مثبت استان شیراز خواند و گفت: راه‌اندازی و مذاکره جهت تاسیس پژوهش‌سراهای دانش آموزی در سطح کشور از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در همین راستا در استان فارس نیز این پژوهش‌سرای دانش‌آموزی راه‌اندازی خواهد شد.

وی گفت: همکاری دانشجویان و دانش‌آموزان در ستاد توسعه توسعه علوم و فناوری‌های سلول بنیادی و پزشکی بازساختی بسیار ارزشمند است. 

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، حمیدیه به همراه ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیات همراه از انستیتو سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی استان شیراز بازدید به عمل آوردند و روند پیشرفت این پروژه را بررسی کردند. 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید