درمان نوین آرتریت با استفاده از تزریق ژل

view

بر طبق آمارها حدود 25 میلیون نفر در ایالات متحده مبتلا به آرتریت هستند. از جمله نشانه های بروز آرتریت،  درد خفیف در ناحیه ی مفاصل می باشد.

در جدیدترین مطالعات صورت گرفته، محققان توانسته اند به نوعی ژل دست یابند که می تواند سلامت افراد مبتلا به آرتریت را ارتقاء بخشد. بر طبق گزارش این محققان، این ژل می تواند به درمان سرطان، عارضه های قلبی عروقی و عارضه های چشمی کمک می نماید. التهاب مفاصل از جمله عارضه هایی است که به محدود ی خاصی از بدن حمله ور می شود. روشهای درمانی این عارضه تاکنون شامل مصرف داروهایی بوده است که از طریق دهان مصرف می شده اند.

اگر چه مصرف این داروها در طولانی مدت همراه با نتایج مثبتی در جهت بهبود آرتریت بوده است اما مصرف طولانی مدت این داورها در افراد مبتلا به آرتریت همراه با عوارض جانبی نیز می تواند باشد. محققان پس از مطالعات بسیار دریافتند که تزریق نوعی ژل می تواند جایگزین مناسبی برای درمانهای دارویی موجود باشد. البته این ژل هنوز در نمونه های انسانی آزمایش نشده است. اما محققان امید دارند که با استفاده از این نوع ژل که در واکنش به ماده ای که از مفاصل انسان هنگام التهاب نیز ترشح می شود بتوانند سلامت افراد مبتلا به آرتریت را ارتقاء بخشند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید