حذف موهای زاید بدن

view

 

 بند انداختن، موثرترین روش برای حذف موهای زاید صورت است:

این روش برروی سطوح نسبتاً مسطح بهترین عملکرد را دارد. این روش قرنهاست که به عنوان یک روش سریع، نسبتاً دردناک و عاری از هرگونه مواد شیمیایی برای حذف موهای زاید بالای لب، پیشانی، ابروها و دیگر قسمت های بدن، کاربرد دارد.

تیغ زدن موجب رشد موهای ضخیم تر و تیره تر نمی شود.

تیغ زدن موجب کنده شدن انتهای هر مو (نسبت به انتهای مخروطی طبیعیش) می شود و این خود موجب ایجاد مناطقی می گردد که با برگشت دوباره موهای زاید، درشت تر به نظر می رسند. اما این توهم است. موی رشد کرده همانند مویی است که شما قبل از اصلاح داشته اید.

 استفاده از موم برای موهای زاید مناطق حساس پوست کار درستی است؟

خیر استفاده از موم برای نواحی حساس مانند مژه ها، بینی یا گوش ها اساساً هر ناحیه ای با پوست بسیار حساس- صحیح نیست.

اگر شما دارای مقادیر زیادی خال هستید، احتمالاً نباید از موم استفاده کنید.

بله. اگر شما دارای خال ها، زگیل یا رگهای واریسی زیادی در ناحیه که می خواهید موم بیندازید، هستید، باید راه دیگری برای حذف موهای زاید این نواحی بیابید. موم انداختن می تواند لایه ای از پوست را حذف و منجر به زخم یا عفونت شود.

 موبر چگونه کار می کند؟

گزینه ب. موبرها با پروتیین موجود در مو واکنش می دهند، آنها را داخل یک ماده ژله مانند برروی پوستی که می تواند زدوده شود، حل می کند.

استفاده از آنها برای ابرو، نواحی نزدیک به چشم یا پوست تحریک شده، مناسب نیستند.

الکترولیز چگونه کار می کند؟

الکترولیز، فولیکول های مو را با استفاده از یک جریان الکتریکی می کشد و تنها روش حذف مویی است که دایمی می باشد. این روش نیازمند چندین جلسه در طول یک دوره زمانی هستند.

اپی لیتینگ(اپی لیدی) چگونه کار می کند؟

اپی لیدی ها که افراد زیادی از آن استفاده می کنند، موهای را به صورت چرخشی اصلاح و نسبت به تیغ دوام بیشتری دارند زیرا آنها مو را از ریشه در می آورند. آنها بروی پاها و زیربازو بهترین عملکرد را دارند.


منبع: .webmed

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید