رپورتاژ آگهی چیست؟

view

رپورتاژ آگهی  چیست؟

 

رپورتاژ آگهی‌  معمولا در قالب یک مطلب یا پست معمول در وبسایت دکترهمه قرار داده می شود. با این رپورتاژ مطلب شما در دید همه بازدید کنندگان وبسایت ما قرار می گیرد. برای مطلب شما زمان بندی در نظر گرفته نمی شود یعنی اینکه مطلب و لینک های شما در وبسایت دکترهمه همیشه قابل دسترسی است ولی الویت رتبه بندی آن تغییر می کند .

برای بازدید بهتر مطلب، نوشتن متنی مناسب، جذاب با  رعایت روال: انتخاب عنوان مناسب؛ مقدمه کوتاه، متن اصلی و نتیجه گیری، بسیار مورد توجه  خوانندگان قرار می گیرد. وجود عکس های مرتبط هم تاثیر بصری بسیار مناسبی بر مخاطب های بیشمار ما دارد.

بنابراین شما می توانید در پُست رپورتاژ آگهی در مورد خدمات و یا کالای ویژه خود با استقرار متنی جذاب و گیرا، عکس و حتی ویدئوی کوتاه مخاطب را تان نمایید. تبلیغاتی که همراه با ویژگی های یاد شده بالا باشند بسیار تاثیرگذارند ولی اگر تبلیغاتی یک جانبه بدون توضیح مناسب و خشک باشد تاثیری مناسبی بر مخاطبین ندارد.

متاسفانه به خاطر کمبود وقت؛ فعلا خود ما نمی‌توانیم متن تبلیغات رپورتاژ – آگهی را برای شما آماده کنیم. شما خودتان باید متن‌ها را به صورت کاملا آماده به ما بدهید تا برایتان منتشر کنیم.

 

ویژگی هر رپرتاژ آگهی:

  • حداکثر 5 لینک از وبسایت پذیرفته می شود
  • رپورتاژ آگهی دائمی است و بعد از ۲۴ ساعت بداشته نمی شود فقط رتبه بندی آن تغییر می کند.

 

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید