فیلم دکترهمه: تکنیک درمان زود انزالی stop start

view

یکی از اختلالات جنسی در مردان انزال زودرس یا زودانزالی  است . هنگامی که پیش از به ارگاسم رسیدن زن مرد دچار ارگاسم و انزال شود این اصطلاح می تواند مورد استفاده قرار گیرد

آیا همه انزالهای زودرس غیرطبیعی است؟

خیر همه انزالهای زودرس غیرطبیعی نیست و گاهی به واسطه اجتناب طوولانی مدت از برقراری رابطه جنسی بروز می کند

البته بهتر است در صورت احساس مشکل، افراد جهت درمان اقدام کنند

 

زود انزالی در جامعه کنونی ما بسیار شایع شده است و یکی از مشکلات رایج بین مردان است. زود انزالی به یکی از کابوس های مردان تبدیل شده است و لذت رابطه جنسی را از آنها گرفته است  این امر کاملا ریشه عصبی دارد اولین قدم برای مهار این مشکل فرد باید اضطراب را از خود دور و تمرکز خود را حفظ کند و با مطالعه, تکنیک های آرامش و تمرکز را فرا گیرد و انجام دهد.  عده ای به دلیل نداشتن آگاهی کامل از این مشکل به دارو ها و مواد مخدر روی می آورند به عواقب زیان بار آن فکر نمی کنند. متاسفانه عده ای با خوردن تریاک که فرآیند عمل انزال را به تاخیر می اندازد اقدام به درمان این حالت می کنند و سلامتی خود را به خطر می اندازند. با انتخاب روش های درمان نا مناسب, که می تواند سبب تبعات روانی ناگواری در زندگی اجتماعی فرد شود. به دلیل موثر نیافتن این درمان ها نه تنها بهبودی در وضعیت فرد مشاهده نمی شود بلکه اورا به فردی سرخورده تبدیل می کند و او خود را بیمار تلقی می کند اعتماد به نفس و شجاعت برقراری رابطه جدید را هم از دست می دهد.یکی از واژه های تکراری که هر روزه آن را می شنویم نارضایتی زوجین از رابطه جنسیشان است. روابط زناشویی یکی از پایه های استحکام روابط بین زوجین می باشد.  یکی از مشکلاتی که باعث نارضایتی زوجین می شود انزال زودرس  آقایان می باشد که غالبا منشا روانی دارد.

انزال زود رس بعد از ازدواج طبیعی است  چرا که به دلیل تعداد دفعات بالای سکس بعد از ازدواج کمر سست شده و انزال زود رس رخ می دهد. از دلایل انزال زود رس  بالا رفتن سن ازدواج جوانان, خود ارضایی, مصرف الکل و سیگار می باشد. در خیلی مواقع زود انزالی بعد از ازدواج با گذشت چند سال بهتر میشه ولی مدت زمان آن متغیر است.  زوجین قبل از شروع هر رابطه باید اطلاعات کافی راجب مسایل زناشویی را فرا گیرند که در حین مواجه با مشکلات جنسی وضعیت را کنترل کنند و بهترین راه درمان را انتخاب کنند .گاهی شاهد این هستیم که برخی جوانان با تصور اینکه این مشکل غیر قابل درمان است و شاید باعث شکست در زندگی زناشویشان شود حتی به ازدواج فکر هم نمی کنند، این تصور در واقع تصور غلطی است و ریشه در مسائل آموزشی دارد. اگر بر این باور هستین که زود انزالی مشکلی حل نشدنی است سخت در اشتباه هستین و این باور غلطی ست که بر شما تاثیر  منفی گذاشته و لذت رابطه را از شما گرفته است و اگر دیر بجنبین باعث سردی و جدایی عاطفی خواهد شد پس نا امیدی را کنار گذاشته از لحاظ روحی خود را آماده کنید  و به دنبال بهترین راه درمان باشین اما باید این فکر را از سرتان بیرون کنید که تا درمان را آغاز کردید به زودی نتیجه خواهید گرفت  هنوز برای درمان این گونه مسائل بازه زمانی مشخص نشده است و به شرایط روحی و جسمی  فرد بستگی دارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است برخی زودتر و برخی دیرتر به شرایط مطوب دست می یابند پس نمیتوان برای آن زمان مشخصی تعیین کرد اما هر چه فرد  به دور از اضطراب باشد طول درمان سریع تر پیش می رود  چراکه زود انزالی با اضطراب رابطه مستقیم دارد سعی کنید در حین درمان حد الامکان از هر تنش و استرسی دوری کنید  در این مدل از درمان ها باید صبر پیشه کنید و به همه نکات توجه  و به روش صحیح آن ها را انجام دهید  تا نتیجه مطلوب  و رضایت بخش بگیرید.

عده ای برای طولانی کردن کردن رابطه جنسی خود از اسپر های تاخیری استفاده می کنند اسپری تاخیری به منظور تاخیر در انزال و یکی از روش های درمان زود انزالی محسوب میشود که به راحتی با این  محصول میتوان مشکل زود انزالی را مهار کرد. 

در این مطلب شما را با یکی از روش های کنترل زود انزالی آشنا می کنیم :

یکی از راه کار های موثر برای رهایی از انزال زود رس روش  start & stop  (تحریک و توقف ) در سکس نام دارد.در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین راههای انجام این روش آن است که در ابتدا از روش ۴ به ۱ شروع و بعد به تدریج آنرا افزایش داده و به ۹ به ۱ برسانید. یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانیه صبرکنید و همین طور ادامه دهید تا نهایتا به انزال برسید. بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را به تدریج افزایش داده و در نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی و یکبار توقف(۹ به ۱) برسانید. هر چند ممکن است در ابتدا برای این روش به مشکل بر بخورین و عملی کردن این روش سخت به نظر برسد ولی به مرور زمان و با تمرینات پیوسته آسان می شود و شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.

افرادی که انزال زود رس دارند باید شجاعانه و صادقانه مشکل خود را به همسرشان بازگو کنند و از عواقب آن هیچ ابایی نداشته باشند چرا که برخی از ترس اینکه همسرشان ترکشان کند یا مورد سرزنش قرار گیرند این مسئله را پنهان میکنند ولی برای حل این مشکل باید باهم صادق باشید و به یکدیگر کمک کنید. در روش start & stop به کمک همسر خود بسیار نیاز دارید و یک طرف قضیه همسر شما قرار دارد ابتدا باید کامل این روش را برای او توضیح دهید و او را قانع کنید چون مراحل این روش پیوسته نیست و کمی سخت است پس باید با رضایت شریک جنسیتان باشد و پذیرفت اقدام به انجام روش start & stop کنید ولی اگر موافقت نکرد او را در منگنه قرار ندهید هیچ گاه در رابطه جنسی شریک خود را مجبور به انجام کاری نکنید  و قبل از  هر رابطه راجب چگونگی و علایق طرفین و اندام های بدن یکدیگر صحبت کنید و به یکدیگر احترام بگذارید هرگز فراموش نکنید سکس یک رابطه دو طرفه است و شرط اصلی آن رضایت از یکدیگر است اگر خودخواهانه به سکس نگاه کنید و صرفا به دنبال لذت خود باشد قاعدتا دچار دلزدگی عاطفی می شوید و شریک جنسیتان شما را ترک می کند.

یکی از دلایل انزال زود رس این است که آقایان به عشق بازی قبل سکس اهمیت نمی دهند و بر این باورند که انزال در خانم ها وجود ندارد این تصور غلطی است که بین همگان جا افتاده است. زن ها دیرتر از مردها ارضا می شوند به همین دلیل است که در رابطه قبل از اینکه زن ارضا شود مرد ارضا شده و رابطه همان جا تمام می شود و این خود دلیل اصلی ست برای آقایان از واژه زود انزال استفاده کنند پس باید قبل از عمل دخول معاشقه طولانی برای خانم ها در نظر بگیرند و بدن آن ها آماده کنند و با مطالعه تکنیک ها  و با یاد گیری روش عشق بازی از جمله بوسیدن و نوازش نواحی حساس مثل لاله گوش و سینه ها و نواحی گردن و…
به ویژه تحریک کلیتوریس  که بنا به اعتقاد بسیاری از اهل فن حساسترین نقطه زن و در حقیقت آلت جنسی اوست که بسیار حساس می باشد و نباید با آن خشن رفتار نمود زن را ارضا نمود. زمان انزال خود را به انزال همسر خود نزدیکتر می کنند و رابطه لذت بخش تر می شود. زوجین سعی کنند مکان و زمان مناسبی را برای سکس انتخاب کنند  مکان هایی مملو از آرامش و به دور از اضطراب باشد در این صورت آقایان دیرتر ارضا می شوند و برای جاشنی رابطه می توانید از اسپری تاخیری استفاده کنید و مدت زمان رابطه را طولانی تر کنید خانم ها زیباترین لباس ها را بر تن کنید عطر هرگز فراموش نشود و آقایون هم با خریدن هدیه ای و جملات عاشقانه همسر خود را آماده کنید و شب رمانتیکی را رقم بزنید. آقایونی که انزال زود رس دارند قبل از رابطه دارچین و زنجبیل مصرف کنید دارچین برای زود انزالی و ناتوانی های جنسی بسیار مفید است می توانید هم از پودر شده آن و هم از چوب آن استفاده کنید طعم و عطر دلپذیری دارد و در هر غذا و نوشیدنی از آن میتوان استفاده کرد افرادی که به زود انزالی دچار می شوند معمولا دارای تب سرد هستند دقیقا دارچین و زنجبیل  میتواند تب سرد را  به گرم تبدیل کند قبل از رابطه از خوردن ماست و دوغ جدا خودداری فرمایید , کمر شما را سست و فرآیند عمل انزال را تسریع میبخشد برای سفتی وبزرگی آلت تناسلی خود میتوانید از وکیوم مردانه بهره ببرید.

 

منبع: jamteb

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید