چگونه چروک های پوست را بپوشانیم

view
 چروک پوست زیبایی پوست انسان را تحت الشعاع قرار می دهد. 
علاوه بر روشهای پر هزینه مانند جراحی، روشهای ساده ای هم وجود دارد که می تواند چروکهای پوست را پوشاند. استفاده از راهکارهای زیر می تواند در کاهش چروک های پوستی موثر باشد.
 اولین راهکار پوشاندن چروکهای پوستی می تواند استفاده از کرم های نرم کننده و مرطوب کننده باشد. با افزایش سن، چروک بر روی پوست ما ایجاد می شود. با مرطوب کردن پوست می توان از عمق این چروکها کاست. 
مرطوب کننده هایی که حاوی ترکیب هیالوژنیک اسید هستند می توانند آب جذب نموده و پوست صورت را شفاف تر و پرتر نشان دهند.

بهتر است از مصرف زیاد کرمهای آنتی ایجینگ اجتناب کنید.

مصرف بیش از حد این گونه کرمها می تواند باعث بروز  التهابات پوستی شوند و حتی می توانند پوست انسان را پیرتر نشان دهند. 
یکی دیگر از راهکارها می تواند استفاده از کرم پودرهای مناسب که رقیق و مرطوب هستند باشد. مصرف کرم پودرهایی که از غلظت بالایی برخوردارند باعث می شوند تا پوست انسان پیرتر به نظر آیند.
 البته توصیه می شود تا پیش از استفاده از کرم پودرها از یک پرایمرسیلیکونی بر روی صورتتان استفاده کنید تا ناهمواریهای صورتتان را بپوشاند. 
حین آرایش کردن سعی کنید آرایش چشمتان را بیشتر از سایر نقاط انجام دهید تا توجه افراد مقابل بجای ناهمواریها و چروکهای صورت
به چشمانتان متمرکز شود


 

امیدوارم مطلب انتخاب شده مفید باشد. وبسایت دکترهمه در نظر دارد که در آینده نزدیک با راه اندازی ویزیت آنلاین به بسیاری از این سوالات با تیم مجرب خود، در ساعات غیر مرسوم اداری، مطب ها و تعطیلات ور نقطه ایران و دنیا پاسخگو باشد.
بنابراین تا راه اندازی این سیستم با ما در کانال دکترهمه باشید تا شما هرچه سریعتر به این خدمت رسانی منحصر بفرد دستیابی داشته باشید

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید