7 شغل مناسب افراد مبتلا به اختلالات بیش فعالی

view

 1. علاقه به تغییر مثل نیروی پلیس و آتش نشان.

پلیس ها و آتش نشان ها اغلب درگیر فعالیتند و این در بهبود روند سلامت افراد مبتلا به بیش فعالی کمک کند. این افراد به روزمرگی زمان خود را نمی گذرانند و این باعث احساس بهتر در افراد مبتلا به بیش فعالی است.

 2. فعالیت در محیط های پر دغدغه مانند پزشکی و پرستاری.

افراد مبتلا به بیش فعالی می توانند به راحتی در مشاغل با شدت فعالیت بالا نظیر اورژانس بیمارستانها فعالیت کنند.

 3. قدرت تکلم مانند فروشندگی:

فروشندگی یکی از راه های مناسب جهت تخلیه انرژی افراد در مسیر مثبت است. عدم ارتباط این افراد در مشاغل ساکن باعث خستگی این افراد می شود.

4. خلاقیت نظیر هنرمندان:

این افراد می توانند در فعالیت های خلاقانه و صنعت هنر بسیار موفق عمل می کنند.

5. فعالیت جسمانی مانند عضویت در ارتش:

در ارتش نظم و قانون حرف اول را می زند و این مکان به نظر یکی از اماکن مناسب جهت فعالیت افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی است.

6. فعالیت خارج از محل کار مانند بازاریابی:

ارتباط با افراد جدید، صحبت کردن، تغییر مکان و به طور کلی تغییر در وضعیت فعالیت افراد می تواند حس دلپذیری را در این افراد ایجاد کند.

 7. مشاغل ساختمانی و مکانیکی

 از آنجایی که فعالیت در چنین اماکنی می باید با سرعت و در زمان محدودی انجام شود، افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی می توانند موفق باشند.

دیدگاه ها [ 1 دیدگاه ]

  • مونامیراسماعیلی

    2
    0

    مشاغلی که پیشنهادکردین درست....ولی خودتون میگین بیش فعال نقص توجه.. آخه کسی که نقص توجه داره اصلامیتونه پزشکی یا پرستاری قبول شه که نوشتین این مشاغلو.... خودمن adhdدارم.عاشق مددکاری اجتماعی هستم.چون اتفاقات جدیددرون شغل هرروز میفته و پشت میزنیستی فعالیت میدانی داری و روابط جدیدوخلاصه کلی چیزایی که بیش فعالهادوست دارن.... ولی اخه منیکع تمرکز ندارم عایا میتونم اصلا دررشته ی خاص مددکاری که باید رتبه ات تک رقمی شه قبول شم؟؟؟؟باید واقع بین بود... هنر راحتتره براماها.چون ورودبهش ازمون سخت نداره و چون خلاق هستیم موفق میشیم چجوووور. مرسی از مطالب خوبتان.

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید