راهکارهای برطرف کردن سلولیت کدامند

view

 اگر دچار سلولیت هستید و راهکارهایی که تاکنون تجربه کرده اید نتیجه نداده اند، خواندن مطلب پیش رو را به شما توصیه می کنیم.

نظرات نادرست معمول در حفظ سلامت پوست
چند نکته در مورد مراقبت ناخن
چگونه جوان تر به نظر برسم

اندرمولوژی: اندرمولوژی نوعی روش درمانی است که پوست توسط ساکشن و ابزاری همچون غلتک جابجا می شود و بدینوسیله سیستم گردش خون، بهبود می یابد. اندرمولوژی چند بار در ماه و هر بار 10 تا 45 دقیقه بطول می انجامد. البته برخی از متخصصان معتقدند که این راهکار در رفع سلولیت به اندازه ی کافی موثر نیست.

عوارض کراتینه کردن موها

انجام جراحی های زیبایی:

یکی دیگر از راهکارهای برطرف کردن سلولیت استفاده از جراحی های زیبایی می باشد. نوعی جراحی بنام سلولاز در سال 2012 به تایید انجمن غذا و داروی امریکا رسید. عملکرد سلولاز به این صورت است که بوسیله ی اشعه ی لیزر در زیر پوست برش هایی ایجاد می شود تا چربی را در هم شکند. در واقع سپتاها علت ایجاد پستی و بلندی های پوستی هستند. اشعه ی لیزر همچنین چربیهای زیر پوست را از بین می برد. ایجاد کنندگان این روش معتقدند که با انجام آن می تواند چین و چروکهای پوست را نیز از بین برد. قبل از شروع این جراحی، از داروهای بی حسی برای بی حس کردن قسمتی که قرار است تحت جراحی قرار بگیرد استفاده می شود و پس از 6 ماه اثر آن مشاهده می شود، محققان معتقدند این روش بهترین راهکار برای از بین بردن سلولیت در خانم هاست.

نکات مهم درباره تزریق ژل یا فیلر

دستگاههایی که از امواج رادیویی و صوتی استفاده می کنند نیز می توانند سلولها را از بین ببرند. البته در گذشته این دستگاهها از امواه رادیویی استفاده می کردند. اما امروزه با استفاده از امواج صوتی، سلولیتها در افراد از بین می روند. در واقع عملکرد امواج رادیویی به این صورت است که این دستگاهها گرما را منتشر می کنندو پوست را ضخیم می کنند. طی این عمل، چربیهای زیر پوست آب می شوند.


پیش از کاشت و ترمیم مو حتما بخوانید

امواج صوتی نیز همچون سلولاز می توانند سپتاها را از بین ببرند و در نتیجه پستی و بلندی های ناشی از سلولیت نیز از بین می روند.

مقابله با لک های تیره ی پوست

بهترین روش رفع سلولیت:

با توجه به تحقیقاتی که در زمینه ی سلولیت صورت گرفته است، نتایج نشان داده اند که بهترین روش و موثرترین راهکار از بین بردن سلولیت سلولاز می باشد؛ اگر چه پژوهش های بیشتری در این خصوص باید صورت بگیرد.

اشتباهات رایج در خصوص جوشهای پوستی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید