علل بروز اختلالات نعوظ در مردان

view

 

اختلالات نعوظ در مردان قابل درمان می باشد.

در صورتیکه آلت تناسلی مرد حین مقاربت جنسی برای زمان معینی نتواند دچار نعوظ شود و یا میزان آن کافی نباشد، اختلال نعوظ خوانده می شود. تحقیقات نشان داده اند که بروز اختلالات نعوظ در مردان می تواند باعث بروز افسردگی در آنها گردد. بروز آن در بسیاری از مردان شایع می باشد. در امریکا پانزده تا سی میلیون نفر در طول زندگی دچار این عارضه می شوند.


 وقتی مرد تحریک می شود عضلات اطراف آلت تناسلی مرد تحریک شده و گردش خون در این ناحیه افزایش می یابد و در نتیجه آلت تناسلی بزرگ و سفت می گردد، در این حالت بعضی از عضلات جریان خون را در همان حالت نگاه می دارند و به حفظ حالت نعوظ کمک می نمایند. اما گاهی به دلایلی که در زیر به آن اشاره خواهم نمود این روند با مشکل مواجه می شود و اختلالات نعوظ اتفاق می افتد. در حدود بیشت درصد افرادی که دچار اختلالات نعوظ هستند، عارضه های روحی همچون استرس های شغلی، بروز افسردگی و ... علت بروز آن می باشند. کم تحرکی، سیگار کشیدن و داشتن اضافه وزن از جمله عوامل تاثیر گذار بر ایجاد اختلالات نعوظ می باشند. 

 

علل بروز اختلالات نعوظ:

1-اختلالات روحی روانی و اختلال نعوظ:

 2- داشتن روش زندگی نامناسب و اختلال نعوظ:

3- تحت عمل جراحی قرار گرفتن و اختلال نعوظ:

انجام برخی عمل های جراحی بر عضلات و اعصاب تاثیر گذار بر ایجاد نعوظ می تواند اثر گذار باشد و اختلالات نعوظ را در پی داشته باشد. 

4- مصرف برخی داروها و اختلال نعوظ:

مصرف برخی داروها همراه با عوارض جانبی است. مصرف داروهایی همچون داروهای کنترل سطح فشار خون می تواند همراه با عوارضی همچون اختلالات نعوظ باشند.

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید