چگونه جوان تر به نظر برسم

view

زنان پس از رسیدن به میانسالی باید بدانند که برای زیباتر به نظر رسیدن باید از ترفندهای آرایشی استفاده نمایند. با افزایش سن حالت پوست انسان عوض می شود و چین و چروکها در صورتمان عمیق تر می گردد. موی ابروها کم می شود و لک های پوستی در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید در پوست انسان ظاهر می شوند. در واقع افتادگی پلک ها و ایجاد خط و خطوط روی صورت همگی باعث می شوند تا  چهره ی انسان دچار پیری گردد.
راهکارهای زیر می توانند در جوانتر به نظر آمدن زنان میانسال تاثیر گذار باشند:
1- استفاده از مرطوب کننده ها برای کمتر نشان داده شدن خطوط روی لبها: استفلاده از کرم های مرطوب کنندده می تواند باعث پر نشان داده شدن لبهایتان گردد و همچنین شیارهای روی لب را پر می نماید، در نتیه لب ها جوانتر و پرتر به نظر می آیند.

2- استفاده از کانسیلرها برای پوشاندن لک های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید: اگر تمایلی برای لیزتراپی برای از بین بردن لک های صورتتان ندارید بهتر است اول از همه از یک پوشاننده ی روشن تر از پوستتان استفاده نمایید و سپس با کرم پودر سطح آنرا بپوشانید. این کار باعث می شود تا لک های روی صورتتان کمتر به چشم آید.

3- استفاده از سایه ی ابرو برای پرتر نشان دادن ابروهایتان: با افزایش سن دیگر از آن ابروهای پر خبری نیست. استفاده از سایه ی ابروی و یک برس می توانید ابروهایتان را پرتر نشان دهید. زیر سایه ی ابرو از یک مداد ابرو استفاده نمایید و سعی کنید رنگ ابروهایتان حتماً با قسمتهای تیره تر ابروهایتان تطابق داشته باشد.

4- استفاده ی مناسب از خط چشم ها برای کمتر دیده شدن افتادگی پلک. 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید