چگونگی درمان اختلالات نعوظ در مردان

view

بزرگ شدن و سفت شدن آلت تناسلی مردان را نعوظ گویند. اگر آلت تناسلی مرد در حین رابطه ی زناشویی نتواند برای مدت زمان معینی دچار نعوظ شود و در حالت نعوظ باقی بماند، فرد مبتلا به اختلالات نعوظ می باشد. با پیشرفت علم پزشکی داروهایی برای درمان اختلالات نعوظ معرفی شده اند، 
این داروها قادرند میزان نیتریک اکسید را افزایش دهند. نیتریک اکسید کنترل کننده ی جریانهای خون به آلت تناسلی مردان است.

داروهای موثر در درمان اختلالات نعوظ :

1- ویاگرا 
2- سلیالیس 
3- لوینرا 

مصرف این داروها حتماً باید با تجویز پزشک انجام شود زیرا ممکن است همراه با عوارض باشد. در صورتیکه فرد بیمار از داروهای مخصوص بیماران قلبی استفاده می نماید باید بداند که مصرف داروهای کنترل کننده ی اختلالات نعوظ بدون مشورت با پزشک می تواند باعث افت شدید فشار خون در وی شود و همراه با عوارض جانبی فراوانی برای وی باشد.
 داروهای دیگر با نام آلپروس تاویل نیز به بازار معرفی شده که در مجرای ادرار قرار داده می شود و به صورت موقتی می تواند در فرد نعوظ ایجاد نماید اما این روش همراه با درد و سوزش است.
 داروی دیگری نیز وجود دارد که به آلت مرد تزریق می شود. از معایب این درمان این است که تزریق این دارو می تواند باعث ایجاد نعوظ طولانی مدت در فرد شود.
روش جراحی نیز روش دیگری از درمان اختلالات نعوظ است که وسیله ای توسط جراحی در آلت مرد قرار داده می شود که می تواند همراه با عوارضی همچون بروز عفونت در فرد باشد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید