رپورتاژ آگهی در دکترهمه

ادمین وبسایت دکترهمه

view

گروه علمی وبسایت دکترهمه در طی این دوره طولانی اطلاع رسانی در حیطه سلامت توانسته با بهره گیری و همراهی و همدلی پزشکان و اساتید دانشگاهی مطالبی به روز را که حاصل تجربه این بزرگواران است را در اختیار مردم ایران و جامعه فارسی زبانان جهان قرار دهند. البته در کنار مطالب یادشده تعداد زیادی از مطالب حاصل ترجمه محتواهای ارزنده ای است که آن هم با انتخاب هیئت تحریره متخصص انتخاب می شود را بارگذاری نمایند. 

یکی از اصول خدشه ناپذیر ما در این دوران، که شاید دلیلی هم برای ایجاد سایت بوده است عدم درج مطالب کپی است یعنی رعایت جدی قوانین احترام به صاحب محتوا است.

در این وبسایت ما پروفایلی را برای پزشکان، داروسازان و پیراپزشکان مهیا نموده ایم که می توانند مطالب خود، آدرس محل کار و شبکه های اجتماعی خود مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ و ... خود را در اختیار همگان قرار دهند. برای مشاهده می توانید به پروفایل آقای دکترحمیدرضابادلی مراجعه نمایید.

 

پروفایل آقای دکترحمیدرضابادلی

بتازگی گروه تبلیغات تریبون، بدلیل مراجعات و پرسش هایی که مخاطبان شان، بدلیل مشاهده بازدیدهای متعددی که وبسایت دکترهمه داشته است با ما داشته اند خواسته اند که با آنها در زمینه معرفی علاقمندان به درج رپرتاژ در سایت دکترهمه همراهی نماییم. شما می توانید با تماس با تریبون  از نحوه کار آنها شوید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید