سبزیجات مخمر را به زنجیره ی غذایی خود اضافه نمایید.

view

غذاهای تخمیری (detoxifiers) شامل سطوح بسیار بالایی از باکتری های مفید از مکمل های پروبیوتیک هستند. مصرف غذاهای تخمیری برای بهینه سازی فلور روده، ایده آل هستند. سبزیجات تخمیری حاوی سطوح بالایی از آنتی اکسیدان ها و فیبرها هستند که برای سلامت دستگاه گوارش مطلوب می باشند.

مصرف یک چهارم تا یک دوم فنجان، سبزیجات تخمیری، همراه با یک تا سه وعده غذا در روز، می تواند تاثیر چشمگیری بر سلامت دستگاه گوارش و سلامت کلی شما داشته باشد.

اگر شما سبزیجات خود را تخمیر می کنید، سبزیجات مصرفی شما با استفاده از کشت خاص باکتری هایی که سطح بالایی از ویتامین K2 را تولید می کنند، بهینه میشود. این یک را ه ارزان برای بهینه سازی سطح K2 بدن می باشد، که برای ارتقاء سلامتی نیز بسیار مهم می باشد.

اگر شما از غذاهای ادویه دار لذت می برید، ممکن است بخواهید کیمچی را امتحان کنید. کیمچی کره ای، یک غذای سنتی ساخته شده از سبزیجات تخمیر شده و یک ترکیب از فلفل تند، سیر، پیازچه، و دیگر ادویه جات ترشی جات است.

کیمچی تقریباً در هر وعده غذایی کره ای، وجود دارد که در آن به تنهایی به عنوان یک ظرف و یا در ترکیب با برنج یا رشته فرنگی، و یا به عنوان یکی از اجزا در سوپ یا خورشت استفاده می شود. کیمچی غنی از ویتامین A و C است و از آنجاییکه کیمچی روند تخمیر مناسبی دارد برای باکتری لاکتویاسیل روده مفید خواهد بود

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید