علائم و درمان سندروم لواتورآنی

دکتر مهرداد تنگستانی نژاد

view

علائم و درمان سندروم لواتورآنی

سندروم لواتورآنی

سندروم لواتور آنی فرمی از درد های ناحیه ی رکتوم است که به علت انقباض عضله در مثانه حاصل می شود.تورم یا عفونت علل احتمالی هستند. احتمال ابتلای زنان به سندروم لواتور آنی اغلب بیشتر است. و معمولا در قسمت چپ رکتوم ، حساسیت حس می کنند.بلند شدن و حرکت در اطراف ممکن است به شما احساس راحتی بیشتری دهد.ماساژ،حرارت و دارو نیز در بعضی موارد می تواند کمک کند.

علائم سندروم لواتورآنی

  • گرفتگی و یا اسپاسم عضلانی

نوشیدن آب به مقدار زیاد و فیبر زیاد ممکن است از درد های رکتومی جلوگیری کند و دفع مدفوع راحت تر صورت بگیرد. درمان سندروم لواتور آنی به دو سوم از افراد مبتلا کمک می کند.

خود مراقبتی در سندروم لواتورآنی

شما می توانید علائم سندرم لواتور آنی را با این راهنمایی های مراقبت از خود کاهش دهید : بایستید یا راه بروید. دوش آب گرم بگیرید. برای کاهش اسپاسم عضلات را ماساژ دهید. داروهای ضد التهابی بدون نسخه مانند ناپروکسن و ایبوپروفن مصرف کنید.

بیشتر بخوانید :

سندروم متابولیک چیست

پزشک چگونه سندروم لواتورآنی را تشخیص میدهد

دکتر در مورد نشانه های شما می پرسد، شما را بررسی و آزمایش می کند و معاینه انگشتی مقعد انجام می دهد. دکتر ممکن است آزمایش هایی برای دیدن اینکه آیا سندرم لواتور آنی مربوط به ویروس تبخال است انجام دهد.

درمان سندروم لواتورآنی

دارو های ضد التهابی و یا شل کننده ی عضلات برای تسکین درد و محرک های الکتریکی

چه زمان به پزشک مراجعه کنید

اگر شما افزایش درد مبهمی گاه به گاه در مقعد خود حس می کنید و یا دردتان متوقف نشده است به دکترتان مراجعه کنید

انتظار میرود در سندروم لواتورآنی

اگرچه سندرم لواتور آنی درد آور و ناراحت کننده است افراد زیادی درمان می یابند.. حرکات آهسته و مصرف دارو برای از بین بردن تورم ممکن است برای شما کارساز باشد. در موارد جدی تر، دکتر شما ممکن است تکنیک های ذهنی- بدنی برای کمک به شل شدن عضلات پیشنهاد کند.

عوامل تشدید کننده سندروم لواتورآنی

نشستن و حرکات روده ای

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید