لیزر موهای زائد خطرناکه؟

دکتر رضا جعفری فشارکی

view

آیا لیزرکردن برای از بین بردن موهای زائد خطرناکه؟

اگر از راهکارهایی مثل تراشیدن و یا استفاده از موم های موبر خسته شده اید شاید به لیزر موهای زائد فکر کرده باشید. لیزر موهای زائد یکی از گزینه‌هایی است که امروزه بسیاری از بانوان برای از بین بردن موهای زائد خود از آن استفاده می کنند.

اما آیا لیزر کردن می تواند راهکار مناسبی باشد؟.

یکی از کارهایی که امروزه در ایالات متحده جزو معمولترین روش های زیبایی به کار می رود درمان با لیزر است. در روش لیزر دسته ای نور متمرکز به داخل فولیکول مو فرستاده می شود و به این وسیله مو از بین میرود.

حذف موهای زائد توسط لیزر چه مزیتی می تواند داشته باشد؟

اشعه لیزر می تواند دقیقا موهای تیره را هدف قرار داده و آنها را از بین ببرد بدون آنکه به پوست اطراف آن موها آسیبی برساند.

لیزر موهای زائد خطرناکه؟

سرعت از بین بردن موها در لیزر کردن موها چطور است؟

هر پالس لیزر می‌تواند در هر ثانیه یکی از موهای یک ناحیه را در یک زمان از بین ببرد. برای مثال مناطقی همچون پشت لب می تواند در کمتر از یک دقیقه درمان شود و مناطق بزرگتری از بدن مثل پاها ممکن است تا یک ساعت هم به طول بیانجامد.
یکی دیگر از مزیت های استفاده از لیزر آن است که میزان درمان فرد قابل پیش بینی است . افرادی که تحت درمان قرار می‌گیرند معمولاً پس از ۳ تا ۷ جلسه دچار ریزش دائمی مو ها میشوند

چه اتفاقی میافته وقتی که میخواهیم لیزر کنیم؟

درست قبل از انجام لیزر موهای شما تراشیده می شود. و سپس تجهیزات لیزر با توجه به اینکه موهای شما چه رنگ و چه ضخامتی دارد و در چه محلی از بدنتان روییده است بر روی آن قسمت از پوست شما تنظیم می گردد.

لیزر روی موهای زاید سفید هم تاثیر دارد؟

خیر لیزر روی موهایی سفید اثر نمی کند و بهترین پاسخ در افراد با موهای سیاه و تیره به دست می آید

دکتر رضا جعفری فشارکی

دکتر رضا جعفری فشارکی۲۷ مطلب

پوست و مو و زیبایی
آدرس: پاسداران- نبش گلستان دوم- ساختمان پزشکان امیر- طبقه پنجم- واحد 20 تلفن: 02122782167

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید