میوه هایی که شاید هرگز آنها را نخورده باشید

view

میوه ی استار یا ستاره ای همانطور که از اسم آن مشخص است ظاهری شبیه ستاره دارد. این میوه بومی آسیای جنوب شرقی است. میوه ی آن شیرین است و طعمی شبیه مرکبات دارد. مصرف آن همراه با فواید بسیاری برای بهبود سلامت انسان است. مصرف آن می تواند به از بین بردن افسردگی در انسان کمک نماید و همچنین باعث افزایش نشاط و انرژی در انسان می گردد. میوه ی ستاره ای همچنین حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی است، و در هر واحد از آن فقط 40 کالری وجود دارد.

پشن فروت: پشن فروت میوه ای زیبا و حاوی دانه های زیادی در درون است. پشن فروت های رسیده، ظاهری چروکیده و خشک دارند. این میوه بومی امریکای جنوبی است. مصرف آن همراه با فواید بسیاری برای بهبود سلامت است. این میوه همچنین حاوی ویتامین های آ، سی، پتاسیم و فیبر است. هر واحد از این میوه حاوی تنها 16 کالری است. مصرف این میوه می تواند به کاهش سطح کلسترول خون و درمان عارضهه هایی همچون آسم و عارضه های گوارشی کمک نماید. همچنین می تواند از رشد سلولهای سرطانی جلوگیری نماید. به افرادیکه دچار اختلالات خواب هستند توصیه می شود تا از این میوه مصرف کنند زیرا خوردن آن قبل از خواب می تواند باعث از ایجاد احساس آرامش در حین خواب شود. مصرف این میوه همچنین می تواند باعث تقویت قدرت بینایی در انسان گردد.

پاپایا: پاپایا نوعی میوه ی خربزه ای شکل است که بومی امریکای مرکزی است. این میوه حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی، فولات و پتاسیم است و می تواند به هضم پروتیین کمک نماید. هر واحد از این میوه حاوی حدود 110 کالری می باشد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید