ویزیت آنلاین و جایگاه فراموش شده آن در ایران

دکتر حمیدرضا بادلی

view

آیا راه حلی وجود دارد که در هرروز هفته ، روزهای تعطیل رسمی و غیر رسمی،هر ساعت شبانه روز،هر جایی به پزشک و خدمات پیراپزشکی به صورت تصویری یا ویدیویی، صوتی و با ارسال متن از راه دوردسترسی پیدا کرد؟

آیا می توان از وقت دهی های طولانی مدت ، ماندن در اتاق های انتظارپزشکان، جابجایی های پُرخطر بین جاده ای و بین شهری پُرترافیک معاف شد؟آیا می توان پس از مشاوره با پزشک، نسخه الکترونیک برای روش های تشخیصی و درمانی دریافت کرد؟

آیا پزشک می تواند پس از ویزیت نسخه را به داروخانه و داروخانه آن را به منزل بیمار ارسال نماید؟

حتی اگر برای مسافرت کاری یا تفریحی  در کشوری دیگری بودید می توانید با امکانات گسترده آنلین موجود در دنیا با پزشک همزبان تان و با تعرفه های معمول کشور ویزیت آنلین شوید.

ویزیت آنلاین می تواند پاسخس مناسب برای این پرسش ها، نیازها و راه های جدید سلامتی باشد.


ویزیت آنلاین.دکترهمه

چه بیماری هایی در حال حاضر امکان ویزیت آنلاین برای آن مهیا است؟


اغلب بیماری هایی که نیاز به معاینه فیزیکی بیمار وجود نداشته باشد. این بیماری ها شامل: خراش ها، آکنه یا جوش صورت، آلرژی ها، واژینوز باکتریایی، گزش ها و نیش ها، دردهای بدنی، برونشیت، خون مردگی ها، سرفه، سردردها، میگرن، بی خوابی ها، سوزش چشم ها، شپش سر، تکرار نسخه های قبلی، پارگی های خفیف، گرفتگی بینی، تهوع، چشم های صورتی رنگ، عفونت های تنفسی،عفونت های پوستی،گلو درد ها، کشیدگی و پیچ خوردگی ها، دراوهای مسافرتی، عفونت ادراری، استفراغ ، عفونت قارچی و بیماری های دیگر را در بر می برد.

آیا ویزیت آنلاین بی خطر است ؟


پشتوانه اصلی ویزیت آنلین، روش موثر و بی خطر تله مدیسین (Telemedicine) است که در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا، بریتانیا ، کانادا و ... در حال خدمت دهی به مردم جوامع خود که گاهی صدها کیلومتر از پزشک و یا کلینیک ها فاصله دارند هستند. بیش از 50 در صد بیماری ها بدون نیاز به معاینه قابل درمان هستند مانند سرماخوردگی و انفلونزا و دیگر بیماری های یادشده در متن بالا

 

ویزیت آنلاین کودکان.دکترهمه


آیا ویزیت آنلاین حریم خصوصی را می تواند حفظ نماید؟


بی شک و قطعا اطلاعات و حریم تان حفظ می شود. از اهداف و وظایف ویزیت آنلاین حفظ این حریم می باشد و برای زیر ساخت های متحمل هزینه های گزاف خواهند شد.

آیا می توان انتخاب پزشک به خواست بیمار باشد ؟

در حال حاضر نمی توان تضمینی برای آن داشت چون با توجه به پوشش 24 ساعته در آینده ، و عضویت پزشک مورد نظرتان باید توسط ایشان از پیش انجام شده باشند.

 

برای مواقع اورژانس هم،  آیا ویزیت آنلاین پوشش دارد؟


با امکانات موجود امکان سرویس دهی به بیماران اورژانسی وجود ندارد و در این مواقع باید براساس ، روش های رایج کشوری اقدام نمایید.


در پایان تیم
"وبسیایت دکترهمه" به شما این نوید را می دهد بزودی با همکاری متخصصین فناوری دیجیتال و الکترونیک ، ویزیت آنلاین را در کشور راه اندازی و به مردم عزیزمان در جای جای ایران و دیگر کشورها به کمک فارسی زبانان در مواقع ضروری گردد.

 

دکتر حمیدرضا بادلی

دکتر حمیدرضا بادلی۶۳۰ مطلب

فوق تخصص کلیه کودکان
بیماری های کلیه مجاری ادرار فشارخون همودیالیز،دیالیزصفاقی اختلالات ادرارکردن(بی اختیاری ادراروشب ادراری) کودکان ونوجوانان
دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و بورد فوق تخصصی ازدانشگاه علوم پزشکی شیراز

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید