کاهش وزن به کمک مصرف غذاهای تند و فلفلی

view

 فرایند کاهش وزن پس از مصرف فلفل به کمک ایجاد حس سیری در شما اتفاق می افتد.

 غذاهای تند سیری را افزایش می دهد و به شما کمک می کند که با خوردن مقدار کمی غذا، احساس سیری نمایید و فلفل های تند نیز می توانند حتی به بدنتان کمک کنند تا کالری بیشتری را بسوزانید.

مطالعات نشان داده اند که کاپسایسین می تواند با کاهش دریافت کالری به مبارزه با چاقی کمک نماید و همچنین می تواند بافت چربی را منقبض نماید و سطوح چربی خون را کاهش دهد و با راه اندازی تغییرات پروتیینی مفید در بدن شما با تشکیل چربی مبارزه نماید.

چربی سوزی با مصرف غذاهای فلفلی

بخشی از مزایای آن می تواند به دلیل پتانسیل یا توان گرمایی کاپسایسین باشد، زیرا کاپسایسین یک ماده گرماساز است که می تواند موقتاً تولید گرمای بدن را افزایش دهد و بدن سوختی همچون چربی را به منظور ایجاد گرما می سوزاند، و اثرات سودمندی بر توانایی متابولیسم و سوخت چربی شما داشته باشد.

به عنوان مثال چربی سوخته را تحریک می کند و در واقع نوعی چربی است که با کمک یه سوزاندن کالری شما گرما تولید می کند، به این دلیل است که کاپسایسین را بعنوان ابزاری برای کاهش وزن ومتابولیسم سالم بدل می کند.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف مواد غذایی گرما ساز می تواند متابولیسم شما را تا 5 درصد افزایش دهد و سوخت چربی را تا 16 درصد بالا ببرد و همچنین می تواند کاهش در سرعت متابولیسم که اغلب طی کاهش وزن رخ می دهد را خنثی یا بی اثر نماید.

نکات مطلب کاهش وزن با استفاده از غذای تند و فلفلی

غذاهای تند سیری را افزایش می دهد

کاپسایسین می تواند با کاهش دریافت کالری به مبارزه با چاقی کمک نماید

کاپسایسین یک ماده گرماساز است که می تواند موقتاً تولید گرمای بدن را افزایش دهد

مصرف مواد غذایی گرما ساز می تواند متابولیسم بدن را تا 5 درصد و سوخت چربی را تا 16 درصد بالا ببرد

دیدگاه ها [ 1 دیدگاه ]

  • سارا

    3
    0

    ممنون از اطلاع رساني

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید