پیاده روی کنید و لاغر شوید

view
پیاده روی یکی از موثرترین راههای کاهش وزن و لاغری 
پیاده روی از جمله پرطرفدارترین فعالیتها به شمار می رود. همه ی افرادی که از سلامت نسبی برخوردارند می توانند این ورزش کم خرج را انجام دهند، زیرا انجام این ورزش به وسیله ی خاصی احتیاج ندارد و در هر مکانی و زمانی شما می توانید براحتی به سوزاندن کالریهای خود مبادرت نمایید. بهتر است این فعالیت را به درست ترین شیوه انجام دهید. سعی کنید شدت و سرعت انجام پیاده روی شما آنقدر باشد که باعث بالا رفتن ضربان قلب در شما گردد. در واقع شدت و سرعت شما باید آنقدری باشد که حین انجام پیاده روی بتوانید بدون مشکل با دیگران صحبت نمایید. به کمک روشهای زیر می توانید براحتی تعداد قدم های روزانه ی خود را افزایش دهید. یکی از راهکارهای لاغری و کاهش وزن دور قرار دادن ماشین تا محل کارتان است. اگر چه توصیه می شود که از وسیله ی شخصی برای رسیدن به محل کارتان استفاده نکنید اما اگر مجبور به این کار هستید حداقل ماشین خود را کمی دورتر قرار دهید تا برای رسیدن به آن کمی پیاده روی کنید، رفتن به فروشگاههای بزرگ نیز می تواند کمک کننده باشد. در واقع شما بدون آنکه متوجه شوید ساعتها صرف گشتن در مغازه ها می کنید و در واقع این پیاده روی شما به سوزاندن کالریهای اضافی بدنتان کمک می نماید. سعی کنید محلهای جدیدی را برای انجام پیاده روی پیدا کنید تا انگیزه ی راه رفتن در شما افزایش یابد. بجای استفاده از پله برقی ها و آسانسورها در صورتیکه دچار مشکلات زانو نیستید، سعی کنید پیاده از پله ها بالا و پایین روند. زمانهای مختلفی از روز خود را به راه رفتن هر چند کوتاه اختصاص دهید.

پیاده روی از جمله پرطرفدارترین فعالیتها به شمار می رود. همه ی افرادی که از سلامت نسبی برخوردارند می توانند این ورزش کم خرج را انجام دهند، زیرا انجام این ورزش به وسیله ی خاصی احتیاج ندارد و در هر مکانی و زمانی شما می توانید براحتی به سوزاندن کالریهای خود مبادرت نمایید. بهتر است این فعالیت را به درست ترین شیوه انجام دهید.
 سعی کنید شدت و سرعت انجام پیاده روی شما آنقدر باشد که باعث بالا رفتن ضربان قلب در شما گردد. در واقع شدت و سرعت شما باید آنقدری باشد که حین انجام پیاده روی بتوانید بدون مشکل با دیگران صحبت نمایید. 
به کمک روشهای زیر می توانید براحتی تعداد قدم های روزانه ی خود را افزایش دهید. یکی از راهکارهای لاغری و کاهش وزن دور قرار دادن ماشین تا محل کارتان است. اگر چه توصیه می شود که از وسیله ی شخصی برای رسیدن به محل کارتان استفاده نکنید اما اگر مجبور به این کار هستید حداقل ماشین خود را کمی دورتر قرار دهید تا برای رسیدن به آن کمی پیاده روی کنید، رفتن به فروشگاههای بزرگ نیز می تواند کمک کننده باشد. 
در واقع شما بدون آنکه متوجه شوید ساعتها صرف گشتن در مغازه ها می کنید و در واقع این پیاده روی شما به سوزاندن کالریهای اضافی بدنتان کمک می نماید. سعی کنید محلهای جدیدی را برای انجام پیاده روی پیدا کنید تا انگیزه ی راه رفتن در شما افزایش یابد. بجای استفاده از پله برقی ها و آسانسورها در صورتیکه دچار مشکلات زانو نیستید، سعی کنید پیاده از پله ها بالا و پایین روند. زمانهای مختلفی از روز خود را به راه رفتن هر چند کوتاه اختصاص دهید.


دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید