برای لاغری شکم چه کنیم

view

این سوالی است که بسیاری از افراد در ملاقات با پزشکان و متخصصان تغذیه می پرسند. اول از همه باید بدانید که لاغر کردن چربیهای شکم یک فرایند پیچیده است و به سادگی ممکن است در این میان برخی رژیم ها نیز هستند که مدعی اند با دنبال کردن آنها می توانید بخش اعظم چربیهای شکمی خود را آب نمایید. رژیم لاغری پرسرعت یکی از این رژیم هاست.

این نوع از رژیم به افراد گفته می شود که با خوردن چربی می توانند وزن خود را کاهش دهند و از شر چربی های شکمی خود خلاص شوند؛ اما خوب است بدانید که در این نوع رژیم غذایی نوع چربی مصرفی فرد از اهمیت بسیاری برخوردار است.
در واقع مصرف چربیهای غیر اشباع است که می تواند کمک کننده باشد. چربیهای غیر اشباع در مواد غذایی همچون مغزها، روغن زیتون و ... وجود دارد. چربیهای ترانس که در بسیاری از مواد غذایی وجود دارند برای سلامت انسان مضر هستند و حتی می توانند باعث افزایش وزن فرد شوند. مصرف چربیهای ترانس می تواند باعث آسیب به مغز شوند.
 این رژیم غذایی معتقد است که ظرف یک ماه و با هزینه ی کم می تواند شما را از شر چربیهای شکمی تان خلاص نماید. به افراد توصیه می شود تا روزانه 4 وعده ی اصلی غذایی داشته باشند و در هر وعده 400 کالری دریافت نمایند.
 در واقع هر فرد در طول روز می تواند 1600 کالری دریافت کند و در تمام وعده ها فرد باید از مواد غذایی حاوی چربی غیر اشباع مصرف نماید. اگر چه این گونه رژیم های غذایی می توانند ظرف مدت کوتاهی وزن انسان را در پی داشته باشند اما باید بدانند که بخش اعظمی از وزن کاسته شده در نتیجه ی کم شدن آب بدن اتفاق می افتد و ظرف مدت کوتاهی وزنتان می تواند به شما برگردد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید