چگونه وزن خود را کاهش دهید

view

درست با شروع برنامه کاهش وزن، اطرافیان شروع به دادن پیشنهادات خود می کنند. همه، حتی کسانیکه خود دچار اضافه وزن هستند نکاتی را به شما گوشزد می نمایند.

اگر چه برخی از توصیه ها برای ادامه ی مسیر کاهش وزن می توانند کمک کننده باشند اما برخی از توصیه ها می توانند گمراه کننده باشند و شما را در مسیر اشتباهی قرار دهند.

باید بدانید که افراد با هم متفاوتند و برخی از توصیه ها می توانند گمراه کننده باشند و شما را در مسیر اشتباهی قرار دهند. باید بدانید که افراد با هم متفاوتند و بدن هر فرد نسبت به استراتژیهای کاهش وزن می تواند پاسخ متفاوتی دهد. هیچ رژیمی وجود ندارد که در مورد همه ی افراد کارایی داشته باشد.

تغییر کنید

. یکی از نکات مهم جهت کاهش وزن و حفظ وزن مناسب خود، استمرار طولانی مدت است. بجای آنکه در دوره ای کوتاه به فکر کاهش وزن باشید، باید روشهای صحیح زندگی کردن در طولانی مدت را دتبال نمایید.

عادات خود را تغییر دهید.

هدف مشخصی برای خود برنامه ریزی نمایید. حذف بسیاری از مواد غذایی مانند لبنیات، شکر، گوشت و کربوهیدراتها راه حل مناسبی برای رسیدن به هدفتان نیست. اگر هدفتان مشخص نباشد به نتیجه ی دلخواه نخواهید رسید.

واقع بینی می تواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک نماید. مصرف 500 تا 100 کالری کمتر در طول روز می تواند یک کاهش وزن مناسب را برایتان در پی داشته باشد.

سعی کنید از فیبرها استفاده کنید.

مصرف مواد حاوی فیبر می تواند به کاهش وزن انسان کمک نماید مواد غذایی حاوی فیبر دیرتر هضم می شوند و احساس سیری طولانی تری را در انسان ایجاد می نماید. مواد غذایی غنی از فیبر شامل: اوتمیل، پاستا، ترتیلا، سیب، گلابی، آلو و ...

تحرک داشته باشید:

با سوزاندن کالری شما زودتر به وزن ایده آل خود خواهید رسید. انجام ورزشهای روزانه می تواند باعث افزایش سوخت و ساز بدن شما گردد. داشتن تحرک نه تنها به کاهش وزن شما کمک می نماید که باعث ارتقاء سلامت عمومی شما و طولانی تر شدن عمومی شما می گردد. 10 هزار قدم پیاده روی در طول روز یک ورزش ایده آل محسوب می گردد.

دیدگاه ها [ 1 دیدگاه ]

  • Jenelle

    1
    0

    If time is money you've made me a wehiatler woman.

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید