غذاهایی که چربی شکم خانم ها را می سوزاند.

view

 خانم ها اغلب بیشتر از آقایان نسبت به تناسب اندام خود آگاه هستند.

مصرف برخی موادغذایی می تواند در کاهش چربی دور شکم بانوان کمک کننده باشند.

سیب:

سیب به عنوان کمک کننده در کاهش وزن مورد استفاده ی بانوان قرار می گیرد. سیب از که منبع غنی از ویتامین C، فیبر، بتاکاروتن و آنتی اکسیدان است و در پیشگیری از بیماریها و عارضه ها بسیار کمک کننده می باشد.

خربزه:

خربزه یکی دیگر از مواردی است که در پیشگیری از ایجاد چربی دور شکم در خانم ها کمک حال است. خربزه در کاهش پلاک های شریانی بسیار تاثیر گذار است. بر طبق تحقیقات انجام شده مصرف خربزه باعث کاهش وزن شکمی می شود.

موز:

موز یکی دیگر از مواد غذایی مفید است که سرشار از پتاسیم، کلسیم،  ویتامین E,C,A و B6 است. فیبر موجود در موز به چربی سوزی کمک شایانی می کند.

ماست

مصرف ماست کم چرب نیز در سوختن چربی شکمی بسیار تاثیر دارد و به شدت به خانم ها توصیه می شود که به منظور کاهش وزن و کاهش چربی شکمی حتماً از ماست های کم چرب استفاده نمایند.

گوشت بوقلمون:

گوشت سفید منبع مفیدی از پروتیینهاست. بر طبق تحقیقات گوشت بوقلمون یکی از مفیدترین منبع لیوسین است. لیوسین یک آمینو اسید است که به حفظ حجم عضلات کمک نموده و همچنین فرآیند کاهش وزن را تسریع می بخشد.

غذاهای دریایی:

غذاهای دریایی حاوی چربیهای اشباع نشده ی مونو هستند که اغلب باعث افزایش وزن نمی گردند.

کرفس:

به خانم هایی که در صدد کاهش چربیهای دور شکم هستند توصیه می شود از کرفس مصرف کنند که کالری پایین آن یک از مزایای مصرف آن تلقی می شود.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام کاربری ندارید! ثبت نام کنید